Moraitika (Řecko)

Moraitika

Turistický rezort Moraitika se nachází na východním pobřeží ostrova Korfu, v jeho jižní části. Moraitika v podstatě volně přechází ve vedlejší rezort Messonghi, je oproti němu však o něco živější, takže zde máte o mnoho více příležitostí, jak si užívat zábavu, která trvá až do časných ranních hodin. Vzdušný přístav Ioannis Kapodistrias, na kterém panuje v letních měsících čilý provoz, neboť zde přistávají charterové lety z celé Evropy, dělí od rezortu Moraitika vzdálenost necelých 20 kilometrů. V letovisku Moraitika se můžete těšit na pěknou pláž pokrytou pískem a oblázky, která má pozvolný vstup do moře a je vhodná především pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Můžete počítat i s širokou nabídkou řady vodních sportů, které dodají vaší dovolené trochu akční rozměr a připraví vám řadu zážitků. Nabídka ubytování ve středisku Moraitika je pestrá. Promenáda je lemována mnoha obchody, v nichž si můžete nakoupit jak potraviny a běžné spotřební zboží, tak řadu upomínkových předmětů a rozličných suvenýrů. Těšit se můžete i na restaurace a taverny, kde můžete ochutnat některou ze specialit tamní kuchyně. Ti, kteří touží po bujné noční zábavě, směřují do barů, klubů a diskoték, kde to skutečně žije.

Řecko - Aktuální opatření ohledně cestování vydaná 16.9.2020 13:52

Aktuální opatření MZV ČR ohledně cestování naleznete na: https://recko.tripzone.cz

Poloha

Poloha: ostrov Korfu

Souřadnice: 39° 29' 15" SŠ, 19° 55' 28" VD

Plocha: 42 km2


Obyvatelstvo

Populace: 553

Moraitika - poloha na mapě
 
Publikováno: 16.03.2012
Aktualizováno: 16.03.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Moraitika

30.08.2014 23:21 Marie Strnadova
---.net.upcbroadband.cz

Letos jsme navstivili letovisko Moraitika s CK VTT,hotel Delfinia.Byli jsme nadmiru spokojeni s hotelovymi sluzbami,stravou.Panoramaticky vyhled na more nas vital do kazdeho krasne proziteho dne.Uzili jsme si celodenniho vyletu s pani Evou Prifti a reckou pruvodkyni Marii,obe byly skvele.Povazujeme pobyt za jedinecnou destinaci.Doporucuji.

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2024 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist